מדיניות פרטיות

הפרטיות שלכם חשובה לנו. ואנו מחויבים להגן על כל המידע האישי שאתם מספקים לנו. מסמך זה, אותו אנו מעדכנים מעת לעת, מתאר מה אנו עושים עם המידע האישי שלכם. הוא גם אומר לכם כיצד ליצור איתנו קשר אם יש לכם שאלות בנושא.

ב-Rentalcars.com, אנו מציעים השכרת רכב באינטרנט ומוצרים נלווים דרך האתרים ואפליקציות המובייל שלנו ודרך 'פלטפורמות' אונליין אחרות כגון אתרי שותפים. מדיניות זו חלה לגבי כל הפלטפורמות האלה.

פרטיות

באיזה סוג מידע אישי חברת Rentalcars.com עושה שימוש?

כאשר אתם מזמינים רכב או מבקשים הצעת מחיר, אנחנו מבקשים את המידע הדרוש לנו על מנת לספק לכם את מה שאתם צריכים. המידע עשוי לכלול את שם הנהג הראשי, גיל, פרטי יצירת קשר (אימייל, כתובת מגורים ומספר טלפון), תאריך ומקום לידה, פרטי הדרכון, פרטי רישיון הנהיגה ופרטי התשלום.

כדי להקל על התהליך, תוכלו לפתוח חשבון משתמש. זה מאפשר לכם לשמור את ההגדרות האישיות שלכם, וכן לעיין ולנהל את ההזמנות שלכם.

כאשר אתם מבקרים באתרים שלנו, אנו עשויים לאסוף מידע מסוים, גם אם אתם לא מזמינים רכב. המידע עשוי לכלול את כתובת ה-IP שלכם וסוג הדפדפן בו אתם משתמשים, כמו גם מידע אודות מערכת ההפעלה של המחשב שלכם, גרסת האפליקציה, הגדרות שפה ועמודים בהם ביקרתם. אם אתם משתמשים במכשיר מובייל, אנו עשויים לאסוף גם נתונים אודות המכשיר שלכם, הגדרות ומאפייני מכשיר מסוימים וקוארדינטות אורך ורוחב. אנו עשויים גם לחשב ולעבד נתונים הקשורים לאפליקציות המותקנות על מכשיר המובייל שלכם (לדוגמה, שם, תיאור וקטגוריה). אף אחד מפרטי המידע האלו לבדו, לא יוכל לספר לנו מי אתם, אך עדיין ניתן להתייחס לכך כאל 'מידע אישי'.

ייתכן ונקבל מידע לגביכם גם כאשר אתם משתמשים בשירותי רשתות חברתיות מסויימות.

מדוע חברת Rentalcars.com אוספת, משתמשת ומשתפת את המידע האישי שלכם?

 • הזמנות: לפני הכל, אנו משתמשים במידע האישי שלכם על מנת להשלים ולנהל את הזמנת הרכב שלכם, ולהעביר את הפרטים הנדרשים לספק הרכב. אנו עשויים להשתמש במידע על מנת להשלים ולנהל את ההזמנות של כל מוצר נלווה אחר (לדוגמה, ביטוח), ולהעביר את הפרטים הנדרשים לספק הרכב הרלוונטי.
 • שירות לקוחות: אנו מספקים שירות לקוחות בינלאומי 24 שעות ביממה, בלמעלה מ-40 שפות. שיתוף הפרטים שלכם עם שירות הלקוחות שלנו מאפשר לנו לעזור לכם כאשר אתם צריכים סיוע: למשל, עזרה במציאת רכב, או מתן מענה לפניותיכם.
 • חוות דעת הלקוחות: אנו עשויים להשתמש בפרטי הקשר שלכם על מנת לשלוח אליכם שאלון בנוגע להשכרה שלכם. זה מסייע לנו להבין ולשפר את השירות שלנו, ואת השירות שמספקים השותפים שלנו.
 • פעילויות שיווק: אנחנו גם משתמשים במידע האישי שלכם עבור פעילויות שיווק כפי שמתיר החוק. לדוגמה:
  • אנו עשויים להשתמש בו כדי ליצור איתכם קשר בדואר, בטלפון, באימייל או דרך הודעת SMS עם מידע אודות החדשות האחרונות שלנו, הצעות ועדכונים, כולל פרטים של המוצרים והשירותים שלנו (או של חברות הקבוצה שלנו או שותפי ההפצה), הנחות או מבצעים, מוצרים או שירותים חדשים, ואירועים עתידיים או תחרויות. אתם מסכימים לכך ברגע שאתם לוחצים 'הזמן עכשיו' בטופס ההזמנה, אלא אם אתם מבטלים את הבחירה על ידי סימון התיבה הרלוונטית (תוכלו גם לבטל את ההצטרפות בכל עת על ידי לחיצה על 'בטל הרשמה' באימייל או שליחת המילה "STOP" לקוד הקצר שבהודעת ה-SMS).
  • אנו עשויים להשתמש בזה על מנת ליצור איתכם קשר בטלפון, אימייל ו/או הודעת SMS, עם מידע אודות מוצרי השתתפות עצמית וכיסויים אשר לא כללתם בהזמנת הרכב שלכם. שוב, אתם מסכימים לכך ברגע שאתם לוחצים 'הזמן עכשיו' בטופס ההזמנה, אלא אם אתם מבטלים את הבחירה על ידי סימון התיבה הרלוונטית.
  • בהתבסס על המידע ששיתפתם איתנו, ייתכן ותראו הצעות מותאמות אישית באתרים שלנו, באפליקציות או באתרי צד שלישי, כולל אתרי מדיה חברתית.
 • סוגי יצירת קשר נוספים: ייתכן ובפעמים אחרות ניצור איתכם קשר באמצעות האימייל, הטלפון או הודעת SMS, תלוי בפרטי הקשר ששיתפתם איתנו. ייתכן ויהיו מספר סיבות לכך:
  • ייתכן שנצטרך להגיב ולטפל בבקשות שלכם.
  • אם לא סיימתם הזמנה באופן מקוון, אנו עשויים לשלוח לכם אימייל תזכורת בנושא. אנו מתייחסים לזה כשירות מועיל מכיוון שהוא מאפשר לכם להמשיך בהזמנה מבלי למצוא את הרכב פעם נוספת או למלא את כל פרטי ההזמנה מהתחלה.
  • כאשר אתם משתמשים בשירותים שלנו, אנו עשויים לשלוח לכם שאלון או להזמין אתכם לכתוב את חוות דעתכם על ניסיונכם עימנו.
  • אנו עשויים לשלוח לכם מידע אחר הקשור להזמנתכם, כמו למשל מידע על יצירת קשר עם Rentalcars.com או ספק הרכב שלכם במידה ואתם זקוקים לסיוע – או סקירה של ההזמנות הקודמות שלכם.
 • מחקר שוק: לעיתים אנו מבקשים מהלקוחות שלנו לקחת חלק במחקר שוק. כל מידע אישי נוסף שאתם מספקים לנו כחלק מהמחקר הזה ישמש אותנו רק אם הסכמתם לכך.
 • זיהוי ומניעת הונאות: אנו עשויים להשתמש במידע אישי על מנת לזהות ולמנוע הנואה ופעילויות לא חוקיות ולא רצויות אחרות.
 • שיפור השירותים שלנו: לבסוף, אנו משתמשים במידע אישי עבור מטרות אנליטיות, על מנת לשפר את השירותים שלנו, להעצים את חוויית המשתמש ולשפר את הפונקציונליות והאיכות של שירותי הטיולים המקוונים שלנו.

כיצד חברת Rentalcars.com משתפת את המידע שלכם עם צדדים שלישיים?

בנסיבות מסוימות, ייתכן ונשתף את המידע האישי שלכם עם צדדים שלישיים.

 • החברה/ות המספקת/ות את הרכב שלכם ו/או מוצרים נלווים: על מנת להשלים את הזמנתכם, אנו צריכים לשלוח את פרטי ההזמנה הרלוונטיים אל החברת/ות ההמספקת/ות את הרכב ו/או המוצרים הנלווים שהזמנתם. לדוגמה: שמכם, גיל, פרטי יצירת קשר (אימייל, כתובת ומספר טלפון), תאריך ומקום לידה, פרטי הדרכון, פרטי רישיון הנהיגה, פרטי התשלום וכל העדפה אחרת שציינתם בעת ההזמנה.
 • חברות אחרות בתוך המשפחה הארגונית של Rentalcars.com: על מנת לסייע לכם בעת הזמנת הרכב שלכם ובמהלך ההשכרה שלכם, אנו עשויים לשתף את הפרטים שלכם עם חברים אחרים במשפחה הארגונית של Rentalcars.com נא לעיין באודות Rentalcars.com.ייתכן והמידע שלכם ישותף עם 'חברת האם' שלנו, The Priceline Group או עם 'חברות האחות' (למשל, Agoda.com, Booking.com, priceline.com, KAYAK, ו-OpenTable) וינותח כדי להציע לכם שירות מותאם אישית, וכדי לשלוח לכם הצעות בתחום הטיולים שעשויות לעניין אתכם.
 • ספקי שירות צד שלישי: אנו עשויים להשתמש בספקי שירות מצד שלישי על מנת לעבד את המידע האישי שלכם בשמנו עבור המטרות הבאות. לדוגמה, אנו עשויים להשתמש במידע כדי ליצור איתכם קשר, או לשלוח בשמנו מידע אודות הזמנתכם לחברה שמספקת את הרכב שלכם, או כדי לנהל חלקים מסויימים באתרנו, מוקדים טלפונים או פעילויות שיווקיות. בעת הצורך, וכאשר נדרש בהזמנה, אנו עשויים לעבוד עם ספקי תשלום מצד שלישי על מנת להסדיר את התשלום או להבטיח את התשלום. אנחנו גם עובדים עם רשתות פרסום מצד שלישי על מנת לשווק שירותים על פלטפורמות אחרות, ומערבים ספקים מצד שלישי למטרות ניתוח נתונים. כל הצדדים השלישיים האלה יהיו מחוייבים בהסכמי סודיות ולא יורשו לעשות שימוש במידע האישי שלכם לכל מטרה למעט המטרות שתוארו לעיל.
 • השותפים העסקיים שלנו: אנחנו עובדים עם אתרים שותפים ברחבי העולם על מנת להפיץ את הרכבים שבאתרים ובאפליקציות המובייל שלנו. כאשר אתם מזמינים באחד מהאתרים שלהם, הם עשויים לשתף חלק מהמידע האישי שלכם עימנו. באופן דומה, אנו עשויים לשתף איתם מידע: לדוגמה, למטרות שיווקיות, או כדי שיוכלו לנהל את הזמנתכם או לטפל בשאילתות הקשורות אליה. בהקשר זה, המידע שלכם כפוף למדיניות הפרטיות של שותפים עסקיים אלה.
 • רשויות מוסמכות: אם הדבר נדרש על פי חוק, אנו עשויים לשתף את המידע האישי שלכם עם רשויות ממשלתיות או חוקרות (או כל רגולציה הכפופה לכוח החוק). דרישות שכאלו כוללות צווי בית משפט, צווי זימון והוראות שמקורן בתהליכים חוקתיים וחקירות פליליות. יתכן שנגלה את פרטיכם האישיים אם נידרש לכך באופן חד משמעי לשם מניעת, זיהוי או תביעה כנגד מעשים פליליים.

כיצד חברת Rentalcars.com עושה שימוש במכשירי מובייל?

יש לנו אפליקציות חינמיות למגוון מכשירי מובייל. האפליקציות הללו אוספות ומעבדות את פרטיכם האישיים באופן דומה מאוד לזה שבו עושים זאת האתרים שלנו – והן מאפשרות לכם גם להשתמש בשירותי המיקום על מנת למצוא שירותי השכרת רכב מקומיים.

אבטחה

אילו נהלי אבטחה מפעילה חברת Rentalcars.com כדי להגן על הנתונים האישיים שלכם?

בהתאם לחוקי הגנת המידע של בריטניה ושל אירופה, אנו שומרים על הליכים סבירים כדי למנוע גישה בלתי מאושרת ושימוש לקוי במידע האישי.

אנו משתמשים במערכות עסקיות ובהליכים מתאימים על מנת להגן על המידע האישי שלכם. אנו משתמשים גם בהליכי אבטחה ובהגבלות טכניות ופיזיות בנוגע לגישה ולשימוש במידע האישי שנמצא בשרתינו. רק אנשי צוות מורשים מקבלים גישה למידע האישי במהלך עבודתם.

אימיילים שיווקיים

כיצד אתם יכולים לשלוט באימיילים שיווקיים?

כאשר אתם מזמינים רכב או מבקשים לקבל הצעת מחיר, אנו מסבירים כיצד לבטל את ההצטרפות לאימיילים למטרת שיווק ומכירות. תוכלו לבטל את ההצטרפות בכל עת על ידי לחיצה על "בטל הרשמה" שמופיע בכל אימייל.

יצירת קשר

כיצד ניתן לשלוט על הנתונים האישיים שאתם מספקים ל-Rentalcars.com?

תוכלו לבקש העתק של המידע שיש לנו עליכם באמצעות שליחת אימייל אל dataprotectionofficer@rentalcars.com (ולציין 'Subject Access Request' בשורת הנושא) או שליחת דואר אל Sunlight House, Quay Street, Manchester, M3 3JZ, United Kingdom. כדי לשמור על בטיחות המידע שלכם, אנו עשויים לבקש מידע נוסף שיאשר את זהותכם. אם הבחנתם בשגיאה כלשהי במידע שלכם, אנא ידעו אותנו (שליחת אימייל או פנייה בכתב לאותן כתובות אימייל) כדי שנוכל לתקנן.

אם יש לכם שאלות, חששות או תגובות בנוגע לשיטות העבודה שלנו או לגבי מדיניות פרטיות זו, אנא שלחו אלינו אימייל לכתובת: dataprotectionofficer@rentalcars.com, בציון ‘Privacy‘ בשורת הכותרת. משרדי Rentalcars.com ממוקמים ב-Sunlight House, Quay Street, Manchester, M3 3JZ, United Kingdom.