Maailma suurima autorenditeenuse pakkujana internetis pakume alati parimat hinda. Me teeme koostööd kõikide maailma suurimate autorendifirmadega ja peame läbirääkimisi, et pakkuda Rentalcars.com'i klientidele ainulaadseid soodushindu.

See on lihtne. Firmad, kellega me koostööd teeme, pakuvad meile odavamaid hindu, sest me sõlmime nii palju rendilepinguid. Kui meie oma kulud on kaetud, saame Teile endiselt soodushinda pakkuda.

Vahetevahel (väga harva) juhtub siiski, et keegi pakub meist madalamat hinda – see on just Teie võimalus. Kui leidsite mujalt sarnase pakkumise odavamalt, andke meile sellest teada!

Öelge meile, kes, mis, kus ja millal. öelge meile nende poolt pakutud hind ja meie teeme Teile sellest odavama pakkumise.

 
Kus & Millal
Kättesaamine*
*Kohustuslik
Autost
*Kohustuslik
Konkurendi andmed
Broneerimisviis*
*Kohustuslik
Teie andmed
Kui olete juba meie juures broneerinud, või kui oleme Teile hinnapakkumise saatnud, siis palun kirjutage siia oma broneeringunumber.
Kuidas võime võtta ühendust?*
*Kohustuslik
Tingimused

Hinnavaatlus-garantii kehtib hindadele mis pakuvad sama väärtusega toodet, võrreldavatelt rendifirmadelt. See ei kehti sõidukite puhul mis on "nõudmisel" seisundis kas Rentalcars.com-i või võrreldava rendifirma/vahendaja süsteemis. Garantii pädeb enne ja pärast broneerimist kuni rendi alguspäevani, ning ei kehti sooduspakkumistele. Rentalcars.com peab kontrollima teise hinnapakkumise tingimuseid - niipea kui hind, rendifirmad ning tingimused on verifitseeritud võtab meie tiim teiega ühendust tegemaks uue hinnapakkumise. Pange tähele et sama väärtus hõlmab nii toodet kui teenindust. Näiteks kui konkurendi hind on rendifirmaga kelle lennujaamakontor asub väljaspool terminali ning Rentalcars.com pakub sõidukit firmaga kelle kontor on terminalis ei ole tegemist samaväärse tootega. Hinnavaatluse päringuid käsitletakse esmaspäevast reedeni 10:00 - 19:00, kuid päringuid võib esitada igal ajal meie Hinnavaatluse ankeedi kaudu meie veebilehel.