Jako největší světový online servis na pronájem vozů můžeme porazit jakékoliv ceny. Spolupracujeme se všemi hlavními autopůjčovnami na světě, které nám dodávají ceny, již jsou dostupné pouze zákazníkům Rentalcars.com.

Je to jednoduché. Společnosti se kterými spolupracujeme nám dávají nižší ceny protože u nich zprostředkováváme velké množství pronájmů. Jakmile pokryjeme naše náklady, můžeme Vám poskytnout nižší cenu.

Ale někdy (velmi ojediněle) někdo nabízí nižší cenu - a to je Váš čas. V případě že jste nalezli srovnatelnou nabídku za méně, chceme o ní vědět!

Sdělte nám kdo, co, kde & kdy. Sdělte nám kolik účtují a my to překonáme.

 
Kde & Kdy
Vyzvednutí*
*Povinné
Popis automobilu
*Povinné
Informace konkurenta?
Rezervační proces*
*Povinné
Vaše detaily
V případě že jste u nás už zarezervovali, nebo jsme Vám poslali nabídku, prosíme uveďte referenční číslo Vaší rezervace.
Jak vás můžeme kontaktovat?*
*Povinné
Podmínky smlouvy

Cenová záruka se týká všech předplacených cen nabízených za pronájem vozidel, za stejných podmínek od jiných nezávislých britských operátorů. Toto je platné před nebo po rezervaci vozidla až do počátečního dne pronájmu a netýká se reklamních nabídek. Rentalcars.com bude muset ověřit podmínky pronájmu alternativní nabídky. Hned po tom, co cena alternativního dodavatele a jeho podmínky jsou porovnatelné, člen týmu Vás bude kontaktovat. Prosím uvědomte si, že cenová záruka se týká jak produktu, tak služeb. Například bude-li cena alternativního dodavatele za pronájem mimo letiště a cena Rentalcars.com je cena za pronájem na letišti, žádost se nebude považovat za porovnatelnou. Žádostmi o cenovou záruku se zabývá příslušné oddělení Po-Pá od 9.00-17.00, nicméně žádost může být vyplněna kdykoliv na našich webových stránkách.